کد گیفت کارت بلافاصله بعد از خرید به شماره موبایل شما پیامک میشود .        لطفا در انتخاب کد گیفت کارت دقت فرمایید، کد پس از خرید تعویض یا مرجوع نمیگردد.

 توجه : در صورتی که از فیلتر - شکن استفاده کنید امکان ثبت سفارش وجود ندارد . حتما با ای پی ایران وارد شوید.

شماره تماس:: 09128495125-- 09123065489

شرایط و ظوبط استفاده

بخش اول

– – بنا بدستور پلیس فتا و مقام قضایی جهت احراز هویت کاربران، تمامی کاربرانی که برای بار اول اقدام به خرید میکنند، پس از تکمیل خرید میباست علاوه بر شماره همراه خود، یک شماره تلفن ثابت جهت تایید حساب کاربری به کارشناسان پشتیبانی ارائه دهند. پس از تایید توسط کارشناسان کد بلافاصله برای کاربر ارسال میگردد.
-لازم به ذکر است برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان ارائه کارت شناسایی الزامی میباشد.
-تمامی این مراحل در کمتر از چند دقیقه صورت میگیرد.
-احراز هویت فقط برای خرید اول بوده و در خریدهای بعدی پس از پرداخت بلافاصله کد محصول برای کاربر ارسال میگردد.

- قبل از خرید از ادرس و کشور اکانت خود مطلع شوید و بعد اقدام به خرید کنید امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد.

-خریدار میبایست در هنگام خرید، بسته مورد نظر خود را بدقت انتخاب کند زیرا کلیه مسئولیت این انتخاب بر عهده خریدار می باشد.

امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست. .
-از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذوریم. خرید برای افراد زیر 18 سال تنها با هماهنگی والدین محترم آنها صورت میگیرد در صورت بروز تخلف تمامی عواقب آن بر عهده خریدار و والدین ایشان می باشد

بخش دوم

-مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

– اگر گیفت کارت خریداری شده استفاده شده باشد مشترک ملزم است به اپل، گوگل و یا شرکت مربوطه ایمیل زده و تاریخ استفاده گیفت کارت مشخص شود.اگر تاریخ استفاده قبل از خرید شما از سایت باشد گیفت کارت جدید جایگزین میشود، لازم بذکر است این استعلام چند روز کاری زمان میبرد.

به علت تعدد تماس مشتریان و سهولت در انجام کار برای رفع مشکلات از طریق تلگرام خط پشتیبانی در تماس باشید.

بخش سوم

جهت تماس تلفنی با خط دفتر و پشتیبانی فقط در ساعات اداری پاسخگو می باشیم و ساعات غیر اداری فقط از طریق و تلگرام خط پشتیبانی پاسخگوی شماییم.

– با توجه به اینکه حق اعمال تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه گیفت کالا محفوظ می باشد لذا خریداران محترم ملزم به مطالعه این بخش قبل از خرید می باشند.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

– توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گیفت ‌کالا از سوی کاربر است.