خرید گیفت کارت ارزان و تحویل آنی  گیفت کالا 

 فروش گیفت کارت اپل - گوگل پلی - پلی استیشن- استیم

 کد گیفت کارت بلافاصله بعد از خرید و احراز هویت به شماره موبایل شما پیامک میشود .       لطفا در انتخاب کد گیفت کارت دقت فرمایید، کد پس از خرید تعویض یا مرجوع نمیگردد.

 توجه : در صورتی که از فیلتر - شکن استفاده کنید امکان ثبت سفارش وجود ندارد . حتما با ای پی ایران وارد شوید.

شماره تماس:: 09128495125-- 02144150357

گیفت کارت ویزا امریکا

از آنجاییکه یکی از مشکلات همیشگی هموطنان ایرانی عدم توانایی در خرید و استفاده از کارت های بین المللی می باشد که این مسئله در بسیاری از موارد موجب مشکلات زیادی شده است. اخیرا شرکت های مستر کارت و ویزا کارت اقئام به عرضه گیفت کارت های خود به بازار نموده اند.

در سایت گیفت کالا شما می توانید اقدام به خرید کارت های مستر و ویزا از ۱۵ دلار تا ۵۰۰ دلار نمایید و اما مزیت های کارت مستر و ویزا نسبت به سایر گیفت کارت ها ۱- می‌توانید برای خرید در دستگاههای اندرویدی و اپل و کامپیوتر و لپ تاپ استفاده نمایید و بر خلاف بقیه کارت ها مخصوص به استفاده از یک شرکت خاص نیست گیفت کارت مستر و ویزا میتوان خرید اینترنتی انجام داد و همچنین تراکنش های خود را در سایت https://balance.vanillagift.com مشاهده کنید و از باقی مانده حساب خود مطلع شوید و بهترین کارت برای هدیه دادن  است و به این نکته توجه کنید که فقط در سایتهای آمریکایی می توان از این کارت ها استفاده کرد.ضمناً این کارت ها برای انتقال وجه و یا دریافت وجه نمیباشند.

نکته مهم : حتما قبل از خرید طریقه استفاده از گیفت کارت کاملا اگاه باشید وحتما اطمینان حاصل کنید موبایل ، کامپیوتر و یا سایتی که قصد خرید محصول از ان را دارید از گیفت کارت مورد نظر شما پشتیبانی میکند و شما میتوانید با ان گیفت کارت از انها خرید کنید( این کارت ها بعنوان گیفت کارت ارائه میشوند و ممکن است هرسایت و دستگاهی  انرا پشتیبانی نکند) چون در غیر این صورت امکان تعویض کارت و یا عودت وجه وجود ندارد.با توجه به اینکه کارایی مستر کارت و ویزا کارت یکی میباشد در صورت عدم موجودی هریک از کارت ها کارت مستر یا ویزا صادر میگردد.

(ارسال کارت های از  ۱۰۰ دلاری به بالا مستر کارت و ویزا کارت ممکن است بین 3 ساعت تا ۴۸ ساعت زمان ببرد لطفا در صورت نیاز قبل از خرید از پشتیبانی استعلام نمایید )

آموزش استفاده از مستر کارت و ویزا کارت در گوشی های اندروید

فیلتر محصولات
1 - 8 از 8
1 - 8 از 8