خرید گیفت کارت

سایت گیفت کالا فروشگاه فروش گیفت کارت به صورت آنلاین در ۷روز هفته در کنار شما حتی در ایام تعطیل.

تحویل آنی گیفت کارت پس از خرید.

شماعزیران براحتی میتوانید انواع گیفت کارت اپل ,آیتونز , پلی استیشن,ایکس باکس , گوگل پلی ,مسترو ویزا ,استیم , آمازون و محصولات متنوع دیگر را سفارش داده به صورت آنی تحویل بگیرید.و همه روزه از تخفیف گیفت کارت ها لذت ببرید.

شماره تماس : 09128495125-02144150357

آخرین خبرها

گیفت کارت ویزا امریکا

از آنجاییکه یکی از مشکلات همیشگی هموطنان ایرانی عدم توانایی در خرید و استفاده از کارت های بین المللی می باشد که این مسئله در بسیاری از موارد موجب مشکلات زیادی شده است. اخیرا شرکت های مستر کارت و ویزا کارت اقئام به عرضه گیفت کارت های خود به بازار نموده اند.

در سایت گیفت کالا شما می توانید اقدام به خرید کارت های مستر و ویزا از ۱۵ دلار تا ۵۰۰ دلار نمایید و اما مزیت های کارت مستر و ویزا نسبت به سایر گیفت کارت ها ۱- می‌توانید برای خرید در دستگاههای اندرویدی و اپل و کامپیوتر و لپ تاپ استفاده نمایید و بر خلاف بقیه کارت ها مخصوص به استفاده از یک شرکت خاص نیست گیفت کارت مستر و ویزا میتوان خرید اینترنتی انجام داد و همچنین تراکنش های خود را در سایت https://balance.vanillagift.com مشاهده کنید و از باقی مانده حساب خود مطلع شوید و بهترین کارت برای هدیه دادن  است و به این نکته توجه کنید که فقط در سایتهای آمریکایی می توان از این کارت ها استفاده کرد.ضمناً این کارت ها برای انتقال وجه و یا دریافت وجه نمیباشند.

نکته مهم : حتما قبل از خرید طریقه استفاده از گیفت کارت کاملا اگاه باشید وحتما اطمینان حاصل کنید موبایل ، کامپیوتر و یا سایتی که قصد خرید محصول از ان را دارید از گیفت کارت مورد نظر شما پشتیبانی میکند و شما میتوانید با ان گیفت کارت از انها خرید کنید( این کارت ها بعنوان گیفت کارت ارائه میشوند و ممکن است هرسایت و دستگاهی  انرا پشتیبانی نکند) چون در غیر این صورت امکان تعویض کارت و یا عودت وجه وجود ندارد.با توجه به اینکه کارایی مستر کارت و ویزا کارت یکی میباشد در صورت عدم موجودی هریک از کارت ها کارت مستر یا ویزا صادر میگردد.

(ارسال کارت های از  2۰۰ دلاری به بالا مستر کارت و ویزا کارت ممکن است بین 3 ساعت تا ۴۸ ساعت زمان ببرد لطفا در صورت نیاز قبل از خرید از پشتیبانی استعلام نمایید )

آموزش استفاده از مستر کارت و ویزا کارت در گوشی های اندروید

فیلتر محصولات
1 - 8 از 8
1 - 8 از 8