خرید گیفت کارت

سایت گیفت کالا فروشگاه فروش گیفت کارت به صورت آنلاین در ۷روز هفته در کنار شما حتی در ایام تعطیل.

تحویل آنی گیفت کارت پس از خرید.

شماعزیران براحتی میتوانید انواع گیفت کارت اپل ,آیتونز , پلی استیشن,ایکس باکس , گوگل پلی ,مسترو ویزا ,استیم , آمازون و محصولات متنوع دیگر را سفارش داده به صورت آنی تحویل بگیرید.و همه روزه از تخفیف گیفت کارت ها لذت ببرید.

شماره تماس : 09128495125-02144150357

گیفت کارت اپل  5 دلاری آمریکا
25

خرید گیفت کارت اپل 5 دلاری آمریکا

خرید گیفت کارت اپل آیتونز  5 دلاری امریکا

 خرید یک کارت هدیه ۵ دلاری آیتونز، شما می توانید از طریق فروشگاه آیتونز به محتوای دیجیتالی دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از طریق اپلیکیشن آیتونز روی تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر خود به فروشگاه آیتونز دسترسی پیدا کرده و محصولات مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید.

این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.


283,000 تومان
286,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل 5 دلاری امریکا

 خرید یک کارت هدیه 10 دلاری آیتونز، شما می توانید از طریق فروشگاه آیتونز به محتوای دیجیتالی دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از طریق اپلیکیشن آیتونز روی تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر خود به فروشگاه آیتونز دسترسی پیدا کرده و محصولات مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید.

شرکت اپل برای امکان خرید کاربران در اپ استور خود گیفت کارت های مخصوص آیتونز را روانه بازار کرده است.کاربران شرکت اپل از این گیفت کارت ها برای خرید در اپ استور و همچنین خرید در بازی ها و نرم افزار ها می توانند بهره ببرند. گیفت کارت های اپل دارای مقداری مختلف دلاری می باشند: مقادیر دلاری 5، 10، 15، 20، 25، 50 و 100 مقادیر استاندارد میباشند.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت گیفت کالا خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

گیفت کارت اپل آیتونز 5 دلاری آمریکا 

گیفت کارت اپل 5 دلاری که از سایت گیفت کالا خریداری میکنید، گیفت کارت اورجینال شرکت اپل میباشد. شما میتوانید پس از خرید گیفت کارت و دریافت کد، در صورت نیاز برای تحویل اسکن کارت اقدام نمایید. با خرید گیفت کارت آیتونز 5 دلاری شما میتوانید اکانت اپل خود را به مقدار 5 دلار شارژ کرده و در اپ استور استور شرکت اپل با خیال راحت و مطمئن خرید خود را انجام دهید.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت گیفت کالا خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
benikaa.ir
1
جم کلش اف کلنز

clash of clans

2
cp کالاف دیوتی

CP Call of Duty

3
جم کلش رویال

Clash Royal

4
یوسی پابجی

UC Pabg

54

Xe

Xenon

15

bnk

benikaa.ir