خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت ارزان و تحویل آنی - فروش گیفت کارت به صورت آنلاین 

۷روزهفته درکنارشماحتی درایام تعطیل.

شماعزیران براحتی میتوانید انواع گیفت کارت اپل ,آیتونز , پلی استیشن,ایکس باکس , گوگل پلی ,مسترو ویزا ,استیم , آمازون و محصولات متنوع دیگر را سفارش داده به صورت آنی تحویل بگیرید.و همه روزه از تخفیف گیفت کارت ها لذت ببرید.

شماره تماس : 09128495125-02144150357

گیفت کارت اپل  50 دلاری آمریکا
4

گیفت کارت اپل 50 دلاری آمریکا

خرید گیفت کارت اپل آیتونز  50 دلاری امریکا

گیفت کارت های آیتونز به صورت فیزیکی و الکترونیکی در دسترس هستند. در صورت خرید کارت هدیه الکترونیکی، یک کد کارت به شما ارسال می شود که می توانید آن را در فروشگاه آیتونز وارد کنید و به محتوای دیجیتالی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

با خرید این محصول شما می توانید تا 288750 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 288750 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 14,438 تومان.


2,887,500 تومان
2,912,500 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل 50 دلاری امریکا

گیفت کارت آیتونز از نوع کارت هدیه الکترونیکی است که توسط شرکت اپل برای خرید محتوای دیجیتالی از فروشگاه آیتونز ارائه می شود. این کارت هدیه به شما امکان می دهد تا به راحتی و بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی یا کارت اعتباری، به محتوای دیجیتالی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

گیفت کارت های آیتونز به صورت فیزیکی و الکترونیکی در دسترس هستند. در صورت خرید کارت هدیه الکترونیکی، یک کد کارت به شما ارسال می شود که می توانید آن را در فروشگاه آیتونز وارد کنید و به محتوای دیجیتالی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. در صورت خرید کارت هدیه فیزیکی، یک کارت به شما تحویل داده می شود که بر روی آن کد کارت هدیه نوشته شده است

شرکت اپل برای امکان خرید کاربران در اپ استور خود گیفت کارت های مخصوص آیتونز را روانه بازار کرده است.کاربران شرکت اپل از این گیفت کارت ها برای خرید در اپ استور و همچنین خرید در بازی ها و نرم افزار ها می توانند بهره ببرند. گیفت کارت های اپل دارای مقداری مختلف دلاری می باشند: مقادیر دلاری 5، 10، 15، 20، 25، 50 و 100 مقادیر استاندارد میباشند.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت یو گیفت کارت خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

گیفت کارت اپل آیتونز 50 دلاری آمریکا 

گیفت کارت اپل 50 دلاری که از سایت یو گیفت کارت خریداری میکنید، گیفت کارت اورجینال شرکت اپل میباشد. شما میتوانید پس از خرید گیفت کارت و دریافت کد، در صورت نیاز برای تحویل اسکن کارت اقدام نمایید. با خرید گیفت کارت آیتونز 50 دلاری شما میتوانید اکانت اپل خود را به مقدار 50 دلار شارژ کرده و در اپ استور استور شرکت اپل با خیال راحت و مطمئن خرید خود را انجام دهید.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت یو گیفت کارت خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
benikaa.ir
1
جم کلش اف کلنز

clash of clans

2
cp کالاف دیوتی

CP Call of Duty

3
جم کلش رویال

Clash Royal

4
یوسی پابجی

UC Pabg

54

Xe

Xenon

15

bnk

benikaa.ir