خرید گیفت کارت روبلاکس 10 دلاری
0

خرید گیفت کارت روبلاکس 10 دلاری

خرید گیفت کارت روبلاکس Giftcard Roblox

ا کارت های Roblox چه کنیم؟

انواع مختلفی از کارت های هدیه Roblox و قیمت های گوناگون موجود است و شما می توانید از بین  کارت منحصر به فرد بر اساس بازی های ویدیویی مورد علاقه خود، شخصیت ها و موارد دیگر انتخاب کنید! 

با خرید این محصول شما می توانید تا 33000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 33000 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 1,650 تومان.


330,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت روبلاکس Giftcard Roblox

گیفت کارت روبلاکس گلوبال

روبلاکس یک پلتفرم سرگرمی آنلاین است که برای گیمرهای جوان طراحی شده است. آنها ماموریت دارند که از طریق لذت بازی، جهان را گرد هم بیاورند. هر فردی می‌تواند تجربه‌ای خارق‌العاده را تصور کند، سپس در نهایت یک تجربه بسازد، یا فقط با دوستانش سرگرم شود و در جریانی بی‌پایان از تجربیات همه‌جانبه که توسط یک جامعه جهانی ایجاد شده است، غواصی کند. همه می‌توانند هر ماه داستان‌های چندنفره همهجانبه شخصی خود را با کمک Roblox Studio تولید کنند - یک ابزار بصری طراحی رایانه شخصی، جایی که هر چیزی که قابل تصور باشد را می‌توان روی آن ساخت. همچنین، آیا نمی دانستید که Robux بر اساس میانگین بازدید ماهانه و زمان صرف شده به عنوان یکی از برترین پلتفرم های سرگرمی آنلاین برای مخاطبان جوان تر رتبه بندی می شود؟

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
benikaa.ir
1
جم کلش اف کلنز

clash of clans

2
cp کالاف دیوتی

CP Call of Duty

3
جم کلش رویال

Clash Royal

4
یوسی پابجی

UC Pabg

54

Xe

Xenon

15

bnk

benikaa.ir