خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت ارزان و تحویل آنی - فروش گیفت کارت به صورت آنلاین 

۷روزهفته درکنارشماحتی درایام تعطیل.

شماعزیران براحتی میتوانید انواع گیفت کارت اپل ,آیتونز , پلی استیشن,ایکس باکس , گوگل پلی ,مسترو ویزا ,استیم , آمازون و محصولات متنوع دیگر را سفارش داده به صورت آنی تحویل بگیرید.و همه روزه از تخفیف گیفت کارت ها لذت ببرید.

شماره تماس : 8495125-0912-44150357-021

چگونه  و کجا باید ادرس Region رجین اکانت پلی استیشن خود را ببینیم و تغییر بدم؟

در اموزش زیر یاد میگیریم چگونه از طریق سایت سونی و یا دستگاه پلی استیشن خود ادرس یا رجین region اکانت خود را مشاهده کنیم. تا بتوانیم با توجه به ادرس اکانت پلی استیشن خود گیفت کارت مرتبط با اکانت رو تهیه کنیم.

ابتدا وارد این https://store.playstation.com/en-us/latest لینک شوید . تا صفحه زیر باز شود و روی گزینه sign in کلیک کنید.

سپس در صفحه بعد همانند تصویر زیر یوزر و رمز خود ایمیل و رمز خود را وارد کنید تا به صفحه بعد هدایت شود 

حال همانند تصویر زیر بر روی عکس پروفایل در گوشه سمت راست کلیک کرده و سپس از بین گزینه ها اکانت ستینگ Account setings را انتخاب میکنیم تا به صفحه تنظیمات اکانت پلی استیشن خود هدایت شویم

سپس همانند تصویر زیر روی  Your information کلیک کرده و در اطلاعاتی که در سمت راست میبینید روی گزینه ی Edit که در مقابل Residential Address قرار گرفته کلیک میکنیم صفحه جدید برای ما باز شود

در پایان همانند تصویر زیر می توانید ببینید آدرس اکانت پلی استیشن شما برای چه کشوری است گزینه Country/Region در واقع همان کشور شماست.