خرید اپل آیدی آمریکا Verify
2

خرید اپل آیدی آمریکا Verify

خرید اپل ایدی امریکا

اپل ایدی وریفای شده آمریکا verify

امکان تغییر اپل ایدی به ایمیل شخصی خودتان.

حتما بعد از خرید ایمیل و رمز و سوال های امنیتی خود را تغییر دهید.

با خرید این محصول شما می توانید تا 4400 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 4400 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 220 تومان.


این محصول در انبار موجود نیست
44,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید اپل ایدی امریکا

اپل ایدی وریفای شده آمریکا verify

امکان تغییر اپل ایدی به ایمیل شخصی خودتان.

حتما بعد از خرید ایمیل و رمز و سوال های امنیتی خود را تغییر دهید.

اپل آی دی Apple ID چیست ؟ تمام کسانی که از دستگاه های اپل نظیر آیفون مک بوک و آیپد آی مک استفاده می کنند برای تمامی کارهای خود و استفاده از تمامی امکانات های امکانات دستگاه های خود برای مثال دانلود برنامه از اپ استور خرید درون برنامه ای خرید برنامه و همچنین ذخیره اطلاعات بر روی آیکلود استفاده از فایند آیفون و خیلی از امکانات دیگر اپل حتماً و باید یک اپل آیدی به صورت وری فای شده داشته باشند در واقع مهم ترین و کلیدی ترین مسئله در دستگاه های اپل و بالا بردن امنیت داشتن اپل آیدی است. شما عزیزان میتوانید در سایت گیفت کالا خرید اپل آیدی وریفای شده آمریکا داشته باشید

خرید اپل آی دی وریفای آمریکا

ساخت اپل آی دی با توجه به تحریم های علیه کشورمان ایران با دشواریها و محدودیتهایی روبروست و در نتیجه در صورتی که نمیتوانید اپل آی دی بسازید بهتر است اپل آی دی را به صورت آماده از فروشگاههای مجاز تهیه نمایید. در سایت .گیفت کالا میتوانید اپل آی دی وریفای شده آمریکا تهیه نمایید.

تمامی اپل آی دی های فروشگاه ما معاف از مالیات هستند یعنی هنگام خرید از اپ استور یا آیتونز، شما وجه اضافه ای بابت مالیات نمیپردازید. اپل آی دی ها همگی آمریکایی هستند و تحویل آنها آنی است . یعنی اپل آی دی ها از قبل با آدرس دیفالت ساخته شده اند و در فروشگاه قرار گرفته اند و به همراه ایمیل و پسورد و نیز تاریخ تولد و جواب سوالهای امنیتی به شما در هنگام خرید ارائه میشوند. قیمت اپل آی دی ها هم بسیار مناسب هستند .

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
benikaa.ir
1
جم کلش اف کلنز

clash of clans

2
cp کالاف دیوتی

CP Call of Duty

3
جم کلش رویال

Clash Royal

4
یوسی پابجی

UC Pabg

54

Xe

Xenon

15

bnk

benikaa.ir