گیفت کارت آمازون 5 دلاری آمریکا
2

گیفت کارت آمازون 5 دلاری آمریکا

خرید گیفت کارت آمازون 5 دلاری آمریکا

با خرید این محصول شما می توانید تا 21000 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 21000 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 1,050 تومان.


210,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت آمازون 5 دلاری

در سالهای اخیر با رشد استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین تقریبا تمام شرکت ها اقدام به عرضه گیفت کارت هایی برای پرداخت راحتتر توسط کاربرهای خود کرده اند.

همانطور که میدانید فروشگاه اینترتی آمازون چند سالی می باشد که به موفقیت فراوانی در فروش آنلاین رسیده است. در حال حاضر میتوان گفت فروشگاه آمازون تمامی اقلام مورد نیاز هر فردی را در خود جای داده است. از محصولات ارائه شده در سایت آمازون میتوان از خودرو تا تجهیزات ساختمانی و..... نام برد.

شرکت آمازون برای سهولت خرید از سایت خود برای کسانی که دسترسی به حساب های بین المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت .....ندارند اقدام به ارائه گیفت کارت آمازون کرده است. گیفت کارت آمازون میتواند مقادیر 3 ، 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 50 ، 100 دلار ی باشد. شما پس از خرید گیفت کارت آمازون می توانید بهمان میزان از روی سایت آمازون خرید انجام دهید.

 توصیه ما به شما عزیزان این است که در هنگام ساخت اکانت آمازون حتما استور امریکا را انتخاب کنید. چرا که گیفت کارت آمازون امریکایی در ایران بیشتر در دسترس می باشد. همچنین استور امریکا کامل تر و بروزتر می باشد.

گیفت کارت های آمازون موجود در  سایت یو گیفت کارت همگی از گیفت کارت های اورجینال شرکت آمازون بوده و پس از خرید گیفت کارت و دریافت کد، در صورت نیاز میتوانید برای تحویل اسکن کارت اقدام نمایید.

شما می توانید از سایت یو گیفت  اقدام به خرید گیفت کارت آمازون نمایید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
benikaa.ir
1
جم کلش اف کلنز

clash of clans

2
cp کالاف دیوتی

CP Call of Duty

3
جم کلش رویال

Clash Royal

4
یوسی پابجی

UC Pabg

54

Xe

Xenon

15

bnk

benikaa.ir